Danışman Girişi
Nikken Türkiye
Danışman Girişi
English
Danışman Olmak İstiyorum

Yaşamınızda Denge Sağlayın

Siz de bir şekilde yaşamın avuçlarınızdan kayıp gittiğini düşünüyor musunuz? Kendinizi günlük yaşamın içinde "yuvarlanıp gidiyor" gibi hissediyor musunuz? Herkesin yaşamsal öncelikleri vardır ama genellikle bunlar için yeterli zamanımız veya bütçemiz olmadığını düşünürüz. Günümüzde pek çok insan iş koşullarından memnun değil. Belki siz de öyle az kazanıyorsunuz ki iki yakanızı biraraya getiremiyorsunuz. Belki de o kadar çok çalışıyorsunuz ki aileniz, arkadaşlarınız, dinlenmek ve rahatlamak için ya da spor yapmak ve iyi beslenmek için ne yeterince zamanınız var ne de enerjiniz. Belki de bu tür ikilemlerle öyle çok karşılaşıyorsunuz ki, bunlar yaşamınızda bir denge kurmanızı engelliyor.

Nikken olarak size bir önerimiz var: Gelin, sizi Nikken Kaliteli Yaşam Danışmanı yapalım, dilediğiniz zaman, dilediğiniz kadar çalışma imkanı sunan, sınırlamaları olmayan bir işiniz olsun! Evet, sizi cömert kazanç yaratan güçlü bir network pazarlama sistemine davet ediyoruz.

İdeal Bir İş

Kaliteli Yaşam Danışmanı olmak için imza attığınız andan itibaren, kendi işinizin de sahibi oluyorsunuz. İşte yeni işinizin size sunduğu bazı avantajlar:

  • Sınırsız gelir elde etme potansiyeli
  • Kalitesi kanıtlanmış, yüksek teknolojili ürünler
  • Çok yönlü işbirliği desteği
  • Kendi kendinizin patronu olmanın faydaları
  • Şahsen belirleyeceğiniz esnek çalışma saatleri
  • Evrak ve kırtasiye kargaşası olmayan bir çalışma ortamı
  • Altından kalkamayacağınız masraflara katlanmadan kurulan, her yere taşıyabileceğiniz bir iş

Göstereceğiniz çaba ve şevkle, Nikken işiniz size, yaşamda özlediğiniz dengeye kavuşmanız için ihtiyaç duyduğunuz kazancı ve esnekliği sağlayacaktır. Cömert pazarlama planıyla Nikken, dünya çapında binlerce kişinin hayatını değiştirdi. Sizinkini de değiştirebilir.

Network Pazarlamanın Gücü

Nikken işiniz, dünyanın en etik satış sistemi olarak bilinen network pazarlama ilkesine dayanır.

Gerçekten 'eşit fırsatlar' sunan bir iş

Network pazarlamada, tüm Kaliteli Yaşam Danışmanları (ya da distribütörleri), lider olmak ve olağanüstü başarılara ulaşmak için eşit fırsatlara sahiptir. Geleneksel işlerin tersine bunu, basit bir şekilde ürünleri başkalarıyla paylaşarak ve o başkalarının da başka insanlarla paylaşmalarına yardımcı olarak başarırsınız. İşinizi kurmak için yüklü bir borç altına girmenize, maaş artışı için yıllarca beklemenize ya da başkalarının sırtına basarak yükselmeye çalışmanıza gerek yoktur.

Rekabet değil işbirliği

Nikken olarak network pazarlama sistemini tercih etmemizin sebebi, bu sistemin bizim "rekabetten ziyade işbirliği" felsefemizle birebir örtüşmesidir. İşinizi kurarken, Nikken'den, sponsorunuzdan (sizi Nikken'e kaydeden kişi) ve üstsıranızdaki gayretli, deneyimli satış liderlerinden (sponsorunuzun sponsorluk hattı) destek görecek ve onların rehberliğini hissedeceksiniz. Nikken'de, başarı başarıyı getirir!

Zevkli ve tatminkar bir iş

Network pazarlama, insanların birbirine yardım etmesi ilkesine dayandığından zevkli ve tatminkardır! Kendiniz gibi, dengeli ve kaliteli bir yaşam hayalini gerçeğe dönüştürerek hayattan keyif almak isteyen insanlarla çalışma fırsatınız olacak.

Çoğaltma İlkesini Hayata Geçirin

Network pazarlama sisteminde çoğaltma ilkesini hayata geçirerek ekonomik özgürlüğünüzü yaratabilirsiniz. Nikken ürünlerini ve iş fırsatını başkalarıyla paylaştıkça, onlar da Kaliteli Yaşam Danışmanı olmak için kayıt yaptıracaklar ve böylece siz ("altsıra" adı verilen) kendi satış organizasyonunuzu yaratmış olacaksınız. Sizin ilk sıranızdaki kaliteli yaşam danışmanları başkalarını kayıt ettirdikçe, bu kişiler organizasyonunuzun ikinci sırasını oluşturacak ve böylelikle organizasyonunuz genişleyecektir.
Altsıranızla birlikte Nikken ürünlerini satmaya başladıkça, hem altsıra satış organizasyonunuz ve hem de buna bağlı olarak kazanacağınız bonuslar ve komisyonlar da artacaktır.
Çoğaltma ilkesi sayesinde, Nikken kazancınız çalışma saatlerinizle sınırlı kalmaz. Bu ilke ise, hem aradığınız finansal rahatlığa hem de mutlu ve sağlıklı bir ömür geçirmeniz için gerekli olan dengeli yaşama ulaşmanızı sağlar.

Kazanmanın Yolları

Cömert pazarlama planı aracılığıyla, Nikken size pek çok farklı kazanç yolu öneriyor. Başarınız ve Nikken işinizden elde edeceğiniz gelir,

  • sahip olduğunuz müşteri sayısına
  • her müşterinin satın aldığı ürün miktarına ve
  • müşteri tabanınızı genişletmenize yardımcı olan diğer Kaliteli Yaşam Danışmanları'nı da kapsayan bir satış organizasyonu kurmadaki etkinliğinize bağlıdır.

Bağımsız bir Nikken Kaliteli Yaşam Danışmanı olarak ne kadar gelir elde etmeyi bekliyorsunuz?
Günde birkaç saatinizi Nikken ürünlerini satmaya ayırırsanız, sinemaya gitmek, restoranda yemek yemek ya da hobileriniz için fazladan para kazanabilirsiniz. Her yıl en az iki yeni ürün lansmanı yaparak, ürün çeşitliliğimizi ve ürün broşürümüzü yeniliyor ve size yeni ve heyecan verici satış fırsatları sunuyoruz.

Peki düzenli bir gelir yaratmaya ne dersiniz? Böylece öğreniminiz için, çocuklar için ya da zaman bulamadığınız başka şeyler için zamanınızı planlayabilirsiniz. Her hafta Nikken'e ayırdığınız çalışma saatlerini artırarak, daha büyük başarılar elde edebilirsiniz.
Kendi satış organizasyonunuzu kurmaya başladığınızda, tam zamanlı ücrete eşit bir geliri, tam zamanlı çalışmak zorunda kalmadan elde etmeye başlarsınız. Bir düşünün: Tam gün çalışıyormuş gibi kazanıp, sadece kendi belirlediğiniz saatlerde çalışmak? Gerçekten yapmayı istediğiniz şeyler için sahip olabileceğiniz zaman özgürlüğünü hayal edin.

Bu adımı biraz daha ileriye taşıyın ve Nikken'in sunduğu ve pek çok insanın yalnızca hayalini kurduğu bir hayatın tadını çıkarın. Yüksek rütbelere ulaşmış Kaliteli Yaşam Danışmanları'mız hayatlarının sonuna kadar lüks evlerin, egzotik seyahatlerin ve finansal özgürlüğün tadını çıkarıyor. Elbette, bunu başarmak için belli bir çalışma gerekiyor, ama şu anda da zaten çok çalışmıyor musunuz?

Lütfen bizi arayın, sizi bir Kaliteli Yaşam Danışmanı'mızla görüştürelim!

Ayrıntılar için Danışman Hizmetlerine ulaşınız:
Tel: 0216 547 94 04
E-mail: danisman@nikkenturkey.com.tr


Danışman Olmak İstiyorum formu için lütfen tıklayınız.Dinlenme ve Rahatlama
Sağlıklı Beslenme
Çevre
Fitness
Türkiye Buluşması'nda, Buluşma bileti alan herkese bir fidan diktirerek başladığımız NIKKEN KORUSU projemiz, şimdi daha anlamlı bir şekilde devam ediyor. ÇEKÜL "7 Ağaç Ormanları" nda, 1 Mayıs 2008'den başlamak üzere, Nikken Ailesi'ne katılan her Nikken Kaliteli Yaşam Danışmanı için 1 fidan dikmeye devam edeceğiz! Böylece Nikken Korusu büyüyecek... Nikken, Sağlığın Beş Temel Kuralı felsefesini uygulamaya, yeni çözümleriyle devam ediyor.
               
Copyright 2014 NIKKEN
Kullanım Şartları - Gizlilik İlkeleri
tasarım ve uygulama